Килимок для йоги з розміткою Align Zen Power каучуковий 185x68x4.2 см чорний
- Немає в наявності
- Код: 22593
1 850 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для йоги Align Zen Power виготовлений із поліуретану та каучуку, що забезпечує чудове зчеплення для долонь і стоп і дає змогу сконцентруватися на виконанні складних асан. Завдяки цій комбінації матеріалів, цей килимок ідеально підходить для інтенсивної практики йоги.
Характеристики:
- Виготовлений зі смоли з каучукового дерева, біорозкладний.
- Поверхня йога-мата з поліуретану PU гарантує опір ковзанню навіть під час довгих та інтенсивних тренувань.
- М'якість, гнучкість і гарний характер пам'яті.
- Структура з відкритими комірками забезпечує краще натягування й амортизацію.
- Усього 4 мм гарантують комфортні вправи. Каучук забезпечує ізоляцію й оптимальну пружність і стійкість.
- Жаростійкий і морозостійкий.
- На мат нанесені лінії вирівнювання — маркування, які допомагають практикуючим знаходити правильне положення на килимку та вирівнювати свою практику, збільшити її ефективність і уникнути можливих пошкоджень.
- Габарити: 185 х 68 х 4.2 см.
Після тренування злегка протріть килимок вологою тканиною, і він готовий до наступного тренування. Йога ніколи не була такою приємною!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 68 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 185 см |
| Матеріал | Каучук |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Zen Power |
- Ціна: 1 850 ₴



