Килимок для йоги корковий Goa Amber 183x61x0.4 см Лінії для центрування
- Немає в наявності
- Код: 14979
2 090 ₴

Пробковий йога-мат Goa Amber складається з двох шарів: верхній шар — екологічно чистий натуральний корок. Нижній шар — каучук.
Щільний корок забезпечує високий рівень комфорту. Підходить для інтенсивних стилів йоги, які змушують вас потіти. Чим більше ви пітнієте під час занять, тим кращим стає зчеплення.
Обидві сторони килимка не ковзають, мат залишається на місці під час практики. Виготовлений без додавання латексу, ПВХ. Не має неприємного запаху.
Також корок має антимікробні властивості. Матеріал стійкий до пилу, що робить корковий килимок ідеальним варіантом для алергіків і тих, хто страждає на астму.
Очищення поверхні рекомендується проводити раз на тиждень: скористайтеся антибактеріальним засобом або протріть вологою ганчіркою. Дайте поверхні висохнути без потрапляння прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Ширина | 61 см |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пробка |
- Ціна: 2 090 ₴





