Килимок для йоги Manduka PRO Bamboo Colorfields 180x66x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 18715
7 475 ₴

Manduka PRO Bamboo Colorfields є одним з найкращих йога-килимків у своєму класі. Не містить латексу. Все виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно з європейськими стандартами OEKO-TEX на вміст токсичних та шкідливих речовин, безпечні для природи та користувача.
Товстий (6 мм товщина) та щільний, забезпечує просто чудовий рівень комфорту, безпеки та амортизації на будь-якій поверхні (бетонна підлога, паркет, земля).
Неслизька тканиноподібна поверхня не стає липкою навіть при виділенні поту, гарантує відмінне зчеплення і добре протистоїть прослизу стоп і долонь, захищаючи суглоби. Витримує будь-які навантаження і безліч тренувань, зносостійкий.
Догляд. Експерти не рекомендують прати його у воді, і піддавати швидкому сушінню. Щоб мат не втратив своїх властивостей, добре доглядати його за допомогою спеціальних спреїв.
Фарба для йога-матів лінійки Colorfields розподіляється вручну, тому кольорові розлучення на кожному з них унікальні і можуть відрізнятися від того, що на зображенні товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 66 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Жовтий |
| Товщина | 6 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 180 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
- Ціна: 7 475 ₴



