Килимок для йоги Manduka eKO Lite Melon Marbled каучуковий 180x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 21926
5 470 ₴

Килимок для занять йогою eKO Lite Melon Marbled від фірми зі світовим ім'ям Manduka підійде не тільки для досвідчених практиків йоги, але також і для новачків, які займаються будь-якими видами йоги, фітнесом, аеробікою або пілатсом.
Модель виготовлена з натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників, що робить йога-мат повністю біорозкладним і не забруднювальним довкілля.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись. Робочий бік йога-мату прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь, навіть у разі сильного намокання та виконання динамічних і складних асан, зберігаючи суглоби від травм.
Серцевина килимка виготовлена із суміші волокон бавовни та поліестеру, що дало змогу йому ефективніше протидіяти зовнішньому впливу.
У килимках із "мармуровим" і смугастим забарвленням фарба розподіляються вручну, тому кожен малюнок є унікальним і може трохи відрізнятися від того, що на фото.
Догляд. Після кожного заняття протріть йога-мат вологою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту. Не рекомендується прати в пральній машині або використовувати мийні засоби. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | темно-синій/жовтогарячий |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 5 470 ₴



