Килимок для йоги Manduka eQua eKO Round Sacred Flower D 150 см
- Немає в наявності
- Код: 21936
5 830 ₴

Круглий килимок для йоги розроблений амбасадором бренду Manduka Дезі Бартлетт для діапазону та свободи руху у всіх напрямках.
Верхній шар - мікрофібра, що вбирає, основа - каучукова. Підходить для пренатальної, відновної, спільної з дітьми йоги та всіх домашніх практик.
Цей килимок підходить для відновлювальної йоги, пренатальної йоги та будь-якої флоу-йоги.
Забезпечує можливість руху 360° для розвитку сили та гнучкості.
Мікрофібра активує зчеплення при зволоженні, забезпечуючи максимальну стійкість до ковзання у вологому стані.
Зручно складати та транспортувати.
Нескладно очистити та продезінфікувати, але необхідно правильно висушити. Не рекомендується прати виріб у пральній машині або використовувати миючі засоби, так як це погіршить його властивості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 150 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Блакитний |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 150 см |
- Ціна: 5 830 ₴


