Блок для йоги Flow Brick Bodhi 22.8x15x7.6 см фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 937PUR
570 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкі блоки Flow ідеально підійдуть для ускладнення або, навпаки, спрощення асан, пропонуючи більше варіацій одних і тих же поз. Висота опори регулюється виставленням блока на будь-який зі сторін.
Блок Yoga Block FLOW Brick від Bodhi виготовлений із приємної легкої піни EVA, тому його легко упакувати та взяти із собою. Він доступний у різних кольорах та ідеально поєднується з килимком для йоги FLOW.
- Приємні тактильні відчуття;
- Стабільний і легкий;
- Матеріал: піна ЕВА;
- Розміри: 228 x 150 x 76 мм.
Це один із класичних інструментів для йоги, який має бути в спорядженні будь-якого йога.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.6 см |
| Тип | Йога блок |
| Довжина | 22.8 см |
| Матеріал | EVA піна |
- Ціна: 570 ₴

