Килимок для йоги DINESH від RAO 183х68х0.45 см бірюзовий
- Немає в наявності
2 600 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йога-мат DINESH — довговічний і міцний двосторонній килимок для йоги. Нековзні поверхні з натурального каучуку та високоеластичного поліуретану гарантують стійкість і безпеку під час занять.
Завдяки структурі із закритими осередками не поглинає піт.
Міцний DINESH ідеально підходить для аштанги та інших стилів йоги, що вимагають максимального зчеплення.
Простий у догляді: досить очищати поверхню вологою тканиною з м'яким мийним засобом, сушити на повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Виробник | RAO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.45 см |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 2 600 ₴
