Сумка-мішок для йоги Surya Bodhi 75 см
- В наявності
- Код: subc75
1 050 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Surya Bag Bodhi — це сумка-мішок для перенесення та зберігання дуже великих килимків з овечої вовни або інших об'ємних негабаритних килимків.
Під час її виготовлення використовується 100% бавовна.
Для зручності перенесення та підвищення надійності ця модель обладнується регульованим плечовим ременем і практичною шнурівною затяжкою зі стопором зверху.
Зовні на сумці передбачена невелика кишенька із зображенням мандали, що застібається на блискавку.
Якщо вам потрібно її випрати, можете зробити це як руками, так і в пральній машинці. Температура води не має перевищувати 40 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Бавовна |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 25 см |
| Особливості | Чохол |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Діаметр | 25 см |
- Ціна: 1 050 ₴





