Рушник для йоги Towel Grip Bodhi оливково-зелений 183x61 см
- Немає в наявності
- Код: 10156
1 620 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник-килимок для йоги від Bodhi виготовлений із м'якого матеріалу — мікроволокна, яке чудово поглинає вологу, не даючи змогу вологим рукам і стопам прослизати. Силіконові домішки надійно фіксують рушник на підлозі або мате.
Характеристики та властивості
Ширина: 61 см
Довжина: 183 см
Вага: 0,5 кг
Склад матеріалу: мікрофібра (80% — поліестер, 20% — поліамід), нековзні домішки із силікону.
Рекомендації щодо догляду. Делікатне прання за 30 °C з невеликою кількістю мийного засобу. Не використовувати відбілювачі та кондиціонери для тканин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Оливково-зелений |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 1 620 ₴




