Йога-покривало Shavasana Bodhi бавовняне петроль 200x150 см
- Немає в наявності
- Код: 981ptr
1 810 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бавовняна ковдра для йоги Shavasana Bodhi використовують як плед під час релаксації та відпочинку, а в складеному вигляді — це додаткова підтримка на йога-маті під час виконання асан.
Йога-покривало Шавасана зіткане з міцних натуральних ниток (100% бавовна), м'яка та зносостійка. Великий розмір робить його універсальним і відповідним для людей будь-якого зросту.
Кут пледа прикрашений вишивкою — символ ОМ у колір покривала.
Розмір пледа: 200*150 см.
Догляд. Рекомендується делікатне прання в пральній машинці за 30 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Колір | Петроль |
| Ширина | 150 см |
| Основні | |
| Тип | Покривало |
- Ціна: 1 810 ₴




