Килимок для йоги Manduka PROlite Maka (Red) Colorfields 180x61x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 112091290
6 390 ₴

PROlite — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги чудової якості для кращого комфорту.
Підходить для будь-якого типу йоги, а також занять фітнесом, пілатесом, аеробікою. Стане вашим надійним супутником у залі, вдома та на природі. Ця модель виготовлена зі 100% полівінілхлориду, який не містить шкідливих для людського організму речовин, і підлягає повному переробленню, не забруднюючи довкілля.
Обидві сторони мата є робочими, прекрасно прилипають до будь-якої поверхні, а також забезпечують стійкість рук і ніг під час виконання асан будь-якої складності та динаміки, запобігаючи небезпечні для суглобів ситуації.
Підсилювальна капронова сітка всередині мата дає йому змогу впевнено протистояти зовнішньому впливу (розтягування, деформація).
Для тривалішого використання та збереження якостей мата протирайте його мокрою губкою без мийних засобів після кожного заняття. Оберігайте його від прямих сонячних променів. Повертайте тільки після повного висихання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.47 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 6 390 ₴



