Килимок для йоги RAO Hanuman 183x61x0.5 см жовтогарячий чорний
- Немає в наявності
- Код: 12063
1 309 ₴

Килимок для йоги Hanuman від бренда Rao — це екологічно чистий виріб преміум'якості. Він виготовлений із абсолютно безпечного двостороннього матеріалу завтовшки 5 мм.
Ці характеристики забезпечують високі експлуатаційні властивості килимка: надійний захист твердих частин тіла під час упорів; чудова стійкість; пружність і м'якість; найпотрібніша амортизація; гіпоалергенність.
Завдяки різній рельєфній текстурі з двох боків, йога мат не ковзає на будь-яких поверхнях і забезпечує чудове зчеплення під час виконання асан.
Легкий йога-мат Hanuman стане вашим надійним супутником дому, у йога-турах і йога-студії.
Для очищення досить після використання протерти поверхню вологою тканиною. Також його можна прати вручну за температури до 30 °C із використанням незначної кількості мийного засобу та сушити в провітрюваному місці.
Необхідно берегти виріб від потрапляння прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | RAO |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | TPE |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 309 ₴



