Килимок для йоги замшевий Rao Sitara Tribal Elephant 183х68х0.5 см
- Немає в наявності
- Код: rao101STE5c
1 890 ₴

Каучуковий килимок для йоги Sitara із замшевим ультраабсорбувальним верхнім шаром призначений для інтенсивних практик йоги, фітнесу, пілатесу. Підійде практикуючим, що потребують підвищеної стійкості під час вологих долонь. Основа з натурального каучуку забезпечує чудову амортизацію й запобігає ковзанню.
Нанесення вироблене екологічним чорнилом на водній основі. Не містить латексу, силікону, ПВХ, хлору та фталатів. Підлягає вторинному переробленню, біорозкладний.
Характеристики
Довжина: 183 см
Ширина: 68 см
Товщина: 5 мм
Вага: 3.8 кг
Догляд. Для очищення можна використовувати очисні спреї, спеціально створені для замшевих йога-матів. Допускається делікатне очищення: протріть виріб вологою м'якою тканиною з неагресивним мийним засобом, промийте холодною водою, вбийте зайву воду сухим рушником. Перед тим, як скочувати килимок для зберігання, переконайтеся, що він повністю висох.
Зберігати у згорнутому вигляді верхньою стороною назовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Замша |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 68 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вага | 3.3 кг |
- Ціна: 1 890 ₴









