Килимок для йоги RAO Mantra 200x60x0.46 см фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 11731
1 573 ₴

Двосторонній, дуже довговічний і зносостійкий йога-мат забезпечує чудове зчеплення, яке згодом лише збільшується.
Оптимальна товщина захистить чутливі частини тіла від твердих або холодних студійних підлог і водночас збереже відчуття повного контакту з землею.
Належить 100% промисловому переробленню.
Перед першим використанням рекомендуємо протерти поверхню мата вологою тканиною з невеликою кількістю м'якого органічного мийного засобу для видалення захисної заводської плівки та поліпшення зчеплення.
Для очищення килимка після заняття протріть його вологою тканиною з м'яким органічним мийним засобом або дезінфікувальним спреєм.
Дайте мату повністю висохнути на повітрі, перш ніж використовувати або згортати його.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Фіолетовий |
| Товщина | 0.46 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
| Виробник | RAO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 1 573 ₴


