Рушник для йоги eQua Mat Towel Ebb And Flow Manduka 183x67 см
- Немає в наявності
- Код: 212074419
2 460 ₴

М'який і приємний на дотик йога рушник преміумкласу eQua Mat Towel Ebb And Flow Manduka — дуже легка та зносостійка модель, яка витримає багаторічну експлуатацію та велику кількість прань. Завдяки своїм підвищеним абсорбувальним властивостям підійде для занять гарячою йогою. Може використовуватися як самостійна мата для тренувань або як покриття для стандартного йога-килимка, добре прилипаючи до будь-якої поверхні.
Перед початком йога практики фахівці радять трохи змочити його поверхню водою для кращого прилипання. Виготовлено з мікрофібри, основною перевагою якої є чудова здатність вбирати великі об'єми вологи та забезпечувати циркуляцію повітря.
Утримує ноги та руки від прослизання навіть у разі рясного потовиділення, гарантуючи захист від травм і розтягувань.
Відповідає вимогам міжнародних стандартів якості та повністю безпечно для здоров'я людини. За заявою виробника, підлягає машинному пранню за низької температури води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Рушники |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 67 см |
- Ціна: 2 460 ₴


