Блок для йоги Big Block Bodhi 23x15x10 см антрацит
- Немає в наявності
- Код: 939s
840 ₴

Блоки для йоги Bodhi з EVA-піни забезпечать комфорт і підвищать ефективність будь-яких тренувань.
Основне завдання аксесуара — це допомога та полегшення утримання балансу під час виконання асан тим, хто не може похвалитися гарною розтяжкою і гнучкістю. Йога-блок швидко зніме напруження в суглобах, стане чудовою опорою на підлозі для спини, шиї та інших частин тіла. Він має форму цегли, невеликої ваги та розміру.
Для виготовлення цього спортивного інвентарю використовують гіпоалергенний та екологічно чистий матеріал — полімерну піну EVA — відповідний європейським стандартам якості. Піна має достатню міцність і зносостійкість, тому підійде для проведення тренувань не тільки в залі, а й удома, і на вулиці.
Блоки дуже прості в догляді, їх досить протерти мокрою губкою або обполоснути проточною водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Йога блок |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | EVA піна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 10 см |
| Довжина | 23 см |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 840 ₴


