Подушка для преса та пілатесу Lordosis Bodhi чорна 39*25*6.8 см
- Немає в наявності
- Код: sup39
1 160 ₴

Подушка Lordosis (Abdominal Mat) захищає та знімає навантаження з попереку під час пресу та інших тренувань м'язів живота. Завдяки ергономічній формі вона адаптується до природного вигину поперекового відділу хребта.
Така підкладка особливо актуальна для новачків, які ще недостатньо сили, щоб щільно притиснути поперек до підлоги під час тренування. Використання цього матюка забезпечує повний діапазон рухів, тому вся група м'язів живота працює на повну потужність.
У йозі цей пропс допомагає краще зосередитися на виконанні деяких поз, зокрема модифікованої позі човна. Також опора у верхній частині спини забезпечує стійкість для розслаблюючих асан, коли руки піднімаються над головою, щоб розтягнути тулуб.
Міцна та практична у використанні, підходить для фітнесу, кросфіту, йоги та пілатесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 39 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | EVA піна |
| Тип | Подушка |
| Товщина | 6.8 см |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 1 160 ₴



