Пляшка для води з неіржавкої сталі Bodhi петроль 700 мл
- В наявності
- Код: 517PB
530 ₴

Зручна та компактна пляшка для води з неіржавкої сталі Bodhi буде доречна, чи то ви на заняттях йоги, чи то в подорожі, чи то на прогулянці містом, чи то навіть перебуваючи в офісі. Місткість вміщує 700 мл рідини.
Ця модель постачається з двома кришками: спортивна відкидна та з карабіном.
Спортивна кришка дає змогу поповнювати запаси води навіть на ходу. Така звужена відкидна кришка забезпечує гігієну та необхідне подавання рідини. Інша кришечка обладнана карабіном, завдяки якому флягу можна легко прикріпити до сумки або рюкзака, що особливо зручно в горах.
Висота: приблизно 22 см (з кришкою приблизно 26 см).
Діаметр прибл. 6,7 см (кришка прибл. 4 см).
Не містить бісфенолу А й алюмінію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 6.7 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 700 мл |
| Стан | Новий |
| Висота | 220 мм |
| Виробник | Bodhi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Портативний |
| Розмір | 22 * 6.7 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип закриття | Кришка, На різьбленні |
| Вікова категорія | Дорослі, Дитячі, Підліткові |
| Об'єм, л | 0.700 |
- Ціна: 530 ₴

