Килимок для йоги Manduka PRO Travel Black Sage 180x61x0.2 см
- Немає в наявності
- Код: 116011050
4 300 ₴

Manduka PRO Travel Black Sage є одним із найкращих легких йога-килимків для подорожей, йога-ретритів та інших поїздок.
Має високу зносостійкість і довговічність.
Обидві сторони мата є робочими, прекрасно прилипають до будь-якої поверхні, а також забезпечують стійкість рук і ніг під час виконання асан будь-якої складності та динаміки, запобігаючи небезпечні для практики ситуації.
Однаково підійде для тренувань і практик, як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Експерти не рекомендують прати його у воді та піддавати швидкому сушінню. Щоб мати не втратив своїх властивостей, доглядайте за ним за допомогою спеціальних спреїв.
Все виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно з європейськими стандартами OEKO-TEX на вміст токсичних і шкідливих речовин, безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1100 г |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 300 ₴




