Килимок для йоги Kurma Black Grip 200х66х0.65 см чорний
- Немає в наявності
- Код: kg66197-200
6 375 ₴

Високоякісний килимок для йоги Kurma Black Grip — належить до матів преміумкласу та стане чудовим супутником для йога-практик не тільки досвідчених профі, а й початківців.
Мат стійкіше почувається на будь-якій поверхні та чудово утримує руки та ноги йога без прослизання, забезпечуючи захист від розтягувань і травм.
Добре амортизує й не завдає відчуття дискомфорту під час довготривалого перебування в асані. Дуже міцний і витримує багаторічну експлуатацію.
Завдяки унікальній структурі закритих комірок, не поглинають вологу, піт або бактерії.
Килимок для йоги Kurma легко очищається від забруднень злегка мокрий серветкою або губкою. Рекомендується запобігати довгостроковому потраплянню на нього прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 66 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 0.65 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kurma |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 6 375 ₴




