Килимок для йоги Manduka eKO Long 79" Midnight 2-tone каучуковий 200x61x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 135025030
7 370 ₴

Килимок для занять йогою eKO Long Midnight від фірми зі світовим ім'ям Manduka підійде не тільки для професійних спортсменів, але також і для початківців йогов, які займаються будь-якими видами йоги, фітнесом, аеробікою або пілатесом.
Ця модель є однією з найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений із натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників, що робить його повністю біорозкладним і не забруднювальним довкілля.
Робочий бік йога-мату прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь, навіть у разі сильного намокання та виконання динамічних і складних асан, зберігаючи суглоби від травм.
Серцевина килимка виготовлена із суміші волокон бавовни та поліестеру, що дало змогу йому ефективніше протидіяти зовнішньому впливу.
Він легкий у догляді, для цього після кожного заняття його просто потрібно протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту. Не можна прати йога-мат у пральній машині або використовувати мийні засоби, так що це погіршить його властивості. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Колір | Синій/Блакитний |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 7 370 ₴



