Рушник для йоги для рук Equa-Studio Gear Manduka 67x40 см синій
- Немає в наявності
- Код: 21D011030
1 360 ₴

Абсорбувальний і швидко сохне рушник для рук eQua® Hand Yoga Towel з мікрофібри стане ідеальним доповненням до будь-якого килимка для йоги. Рушник забезпечить краще зчеплення і менше ковзання, там, де воно найпотрібніше всього — в зонах рук чи ніг.
Рушники Studio Gear зі світло-сірою строчкою по краях виробу та з етикеткою Studio Gear у кутку постачаються без паковання.
Невеликий рушник (67 см х 40 см) легко розмістити там, де вам знадобиться додаткове захоплення впродовж усього тренування. Чим більше ви пітнієте, тим краще захоплення. Рушник для йоги для рук eQua® допоможе не тільки в заняттях йогою, але й у тренажерному залі, кемпінгу або дорозі.
Щоб уникнути линяння кольору перед першим використанням виробу, виробник рекомендує двічі випрати рушник. Прати в низькій температурі зі схожими кольорами. Рекомендується сушити природним способом, під час сушіння в пральній машині варто вмикати програму з низькою температурою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Довжина | 67 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 67x40 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 360 ₴


