Килимок для йоги Manduka eKO Lite Long Acai Midnight 200x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 133051283
6 390 ₴

Килимок для занять йогою eKO Lite Long Acai від Manduka підійде не тільки для професійних спортсменів, але також і для новачків, які займаються будь-якими різновидами йоги, фітнесом, аеробікою або пілатесом.
Ця модель є однією з найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений із натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись. Робочий бік йога-мату прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь, навіть у разі сильного намокання та виконання динамічних і складних асан, зберігаючи суглоби від травм.
Серцевина килимка виготовлена із суміші волокон бавовни та поліестеру, що дало змогу йому ефективніше протидіяти зовнішньому впливу.
Рекомендації щодо догляду. Після кожного заняття протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту. Не рекомендується прати його в пральній машині або використовувати мийні засоби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Фіолетовий |
| Товщина | 4 мм |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вага | 2.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
- Ціна: 6 390 ₴




