Килимок для йоги Manduka PRO Elderberry 180x66x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 111011460
7 990 ₴

Manduka PRO Elderberry є одним із найкращих йога-килимків у своєму класі. Не містить латексу. Все виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно з європейськими стандартами OEKO-TEX на вміст токсичних і шкідливих речовин, безпечні для природи та користувача.
Товстий (6 мм товщина) і щільний, забезпечує просто чудовий рівень комфорту, безпеки й амортизації на будь-якій поверхні (бетонна підлога, паркет, земля).
Нековзна тканинна поверхня не стає липкою навіть під час виділення поту, гарантує чудове зчеплення й добре протистоїть прослизанню стоп і долонь, захищаючи суглоби. Витримує будь-які навантаження й величезну кількість тренувань, зносостійкий.
Догляд. Експерти не рекомендують прати його у воді та піддавати швидкому сушінню. Щоб мат не втратив своїх властивостей, добре доглядати за ним за допомогою спеціальних спреїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 7 990 ₴



