Чохол для йога-мату Amber 70 см сірий
- Немає в наявності
- Код: ar101chgy
259 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для йога-мату Amber виготовлений зі щільної та міцної тканини, легкої та зовсім невибагливої в догляді. Тканина вологовідштовхувальна, зносостійка.
Чохол має U подібну блискавку на всій довжині, полегшуючи процес приміщення килимка всередину та його доставання. Ручка з міцної ремінної стрічки та тканини в тон чохла надійно пришита, має регульовану довжину, ви зможете налаштувати її під себе. Добре ущільнений і широкий, він не тиснутиме вам на плече, навіть якщо у вас дуже важкий килимок для йоги.
Характеристики
- Легкий.
- Одна велика секція.
- З лямкою, що регулюється, з підкладкою.
- Висока міцність.
- Унісекс дизайн.
Модель проста в догляді: можна прати за 30 °C у машинці в режимі дбайливого прання, тканина швидко сохне, прасувати не потрібно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Ширина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amber |
| Колір | Сірий |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 70 см |
- Ціна: 259 ₴


