Йога-покривало Asana Bodhi жовтий 200х140 см
- Немає в наявності
- Код: 991e
1 310 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже м'яке покривало в новому дизайні стане вашим незамінним партнером під час практики йоги та медитації.
Його можна використовувати не тільки як пледа, але й у складеному вигляді як підтримку під час виконання асан, м'якої опори для суглобів, як сидіння або подушку.
Характеристики та властивості
Покривало Асана виготовлене з міцного та м'якого високоякісного флісу. Тканина стійка до стирання.
По краю покривала зроблена красива окантовка з ниток того ж, або контрастного кольору.
На розі пледа вишитий знак ОМ.
Допускається дбайливе прання в пральній машинці за 30 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | 100% поліестер |
| Тип | Килимки |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 1 310 ₴

