Килимок для йоги Bodhi EcoPro каучуковий червоний 200x60x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 4308
2 930 ₴

Модель EcoPro від Bodhi є екологічно чистою й безпечною, оскільки вона виробляється з відновлюваного, стійкого ресурсу — природного каучуку. Ці килимки не містять ПВХ та інших синтетичних каучуків, шкідливих хімічних сполук, не викликають алергії.
Матеріал сертифікований відповідно до вимог німецького стандарту Oeko-Tex 100 клас I.
EcoPro чудово прилипає до підлоги, не скручується, добре утримується на місці та не піддається деформації.
Килимок EcoPro легший за своїх каучукових братів у лінійці Бодхі — Diamond і Bodhi Samurai.
Килимок двосторонній і дуже липкий з обох боків.
Догляд: машинне або ручне прання за 30 °C (без мийного засобу та віджиму).
Особливі вимоги: берегти від тривалого впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 2 930 ₴
