Килимок для йоги SITARA FLORAL від RAO 183х61х0.35 см
- Немає в наявності
1 600 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каучуковий йога-мат SITARA з мікрофібровим ультраабсорбувальним верхнім шаром призначений для інтенсивних практик йоги, а також для тих, хто вимагає підвищеної стійкості під час вологих долонь.
Нанесення вироблене екологічним чорнилом на водній основі. Не містить латексу, силікону, ПВХ, хлору та фталатів. Підлягає вторинному переробленню, біорозкладний.
Допускається делікатне ручне прання за максимальної температури 30 °C без агресивних мийних засобів (це може зменшити абсорбувальні властивості). Зберігати у згорнутому вигляді верхньою стороною назовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | RAO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра, Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.35 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 600 ₴

