Килимок для йоги Manduka PRO Black Magic 180x66x0.6 см
- В наявності
- Код: 111011040
7 990 ₴

Manduka PRO Black Magic є одним з кращих йога-килимків в своєму класі.
Товстий і щільний, забезпечує чудовий рівень комфорту, безпеки і амортизації на будь-якій поверхні. Він однаково підійде для проведення тренувань та практик, як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Неслизька тканеподобная поверхня не стає липкою навіть при рясному виділенні поту, гарантує зчеплення і добре протистоїть прослизанню стоп і долонь, захищаючи суглоби.
Добре зарекомендував себе під час занять гарячої йогою. Витримує будь-які навантаження і величезна кількість тренувань, зносостійкий. Експерти не рекомендують прати його у воді, та піддавати швидкій сушці. Щоб мат не втратив своїх властивостей, добре доглядати за ним з допомогою спеціальних спреїв.
З недавніх пір поставляється з довічною гарантією. Без латексу. Все виробництво і використовувані матеріали пройшли сертифікацію згідно стандартів OEKO-TEX® на вміст токсичних і шкідливих речовин, що гарантовано безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 66 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Manduka |
| Колір | Фіолетовий |
| Товщина | 6 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 7 990 ₴


