Яскравий блок для йоги RAO оранжевий 23х15х7.5 см
- В наявності
- Код: rao201bor
215 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До складу блоків для йоги RAO входить міцна, щільна та нетоксична піна EVA.
Вони призначені для ускладнення або спрощення виконання вправ залежно від вашого рівня.
Підставляючи блок, ви зможете регулювати висоту опори, змінити балансування асани.
Зручне захоплення забезпечується завдяки заокругленим кутам і краям «цегла».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | EVA піна |
| Виробник | RAO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Тип | Блоки |
| Довжина | 23 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 215 ₴
