Килимок для йоги Fusion Jade каучуковий темно-синій 188x61x0.8 см
- Немає в наявності
- Код: 574MB
10 405 ₴

Килимок Fusion має екстра товщину 8 мм для додаткової м'якості та пружності. Чудово підходить для відновної йоги, пілатесу або фітнесу, а також для тих випадків, коли ви потребуєте додаткової амортизації. Килимок Fusion має ширину 61 см, довжину 188 см.
Інструкції з догляду
Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Fusion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 188 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.8 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 10 405 ₴
