Килимок для йоги Kurma Lite Grip антрацитовий 185х66х0.42 см
- Немає в наявності
- Код: kgl66197
4 620 ₴

Легкий високоякісний йога-мат німецького виробництва Kurma Lite Grip — стане чудовим вибором не тільки для професійних йога-інструкторів, а й для початківців практиків, які тренуються не менш ніж три дні на тиждень.
Тонке тиснення на поверхні, що нагадує тканину, підвищує стійкість ступень і долонь спортсмена, гарантуючи захист суглобів і сухожиль від травм.
Висока щільність матеріалу перешкоджає згортанням мата та його ковзанню на будь-якій поверхні.
Сертифікований згідно з високими європейськими стандартами якості Oeko-Tex Level Стандарт 100.
Завдяки унікальній структурі закритих комірок, не поглинає вологу, піт або бактерії, а це означає, що мат не вимагає глибокого очищення. Легко чиститься за допомогою вологої губки від практично будь-яких забруднень.
Виробник рекомендує зберігати мат у темному місці, без потрапляння прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 185 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Виробник | Kurma |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.42 см |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 4 620 ₴
