Килимок для йоги Harmony Jade каучуковий темно-синій 173x61x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 368MB
6 420 ₴

Найпопулярніший килимок Jade Harmony має товщину 5 мм, забезпечує чудове зчеплення й амортизацію.
Jade — це все, що вам потрібно в килимку для йоги — приємний колір, чудовий комфорт і екологічність.
На відміну від інших матів, не містять ПВХ, EVA або синтетичного каучуку та виробляються в Сполучених Штатах відповідно до всіх законів США про охорону довкілля, праці та захисту споживачів.
Хоча мати не містять латексу на 99%, у матеріалі можуть бути сліди білків латексу, тому ми рекомендуємо людям з алергією на латекс уникати контакту з цими килимами.
Інструкції з догляду: Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 173 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Виробник | JadeYoga |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 6 420 ₴
